Most Improved Average

Association Winners receive medals, emblems and certificates

ASSOCIATION AWARDS

GIRLS

Stephanie Slater, Flint

 

47.56

Kira Yearling, Coldwater

 

28.97

 

Trinity Stratton, Three Rivers

 

43.40

Isabella Cranson, Bronson

 

28.78

 

Kaitlyn LaPere, Midland

 

42.12

Amanda Williams, Flat Rock

 

27.97

 

Jazlyn Lotz, Kalamazoo

 

41.61

Brooke Last, Gladwin

 

27.29

 

Kayleigh Feutz, Mid Michigan

 

40.53

Noelle Phillips, Traverse City

 

26.60

 

Materre Scott, Metro Detroit

 

39.65

Chevelle Jaynes, Niles Four Flags

 

25.91

 

Nora Walters, Lansing

 

38.25

Jenna Laway, Cheboygan

 

22.81

 

Mackenzie Calahan, Grand Rapids

 

37.86

Mackenzie Dubeau, Petoskey Emmet

 

21.15

 

Jessica Plichta, West Shore

 

36.14

Jasmyn Ranquist, Upper Thumb

 

21.09

 

Chelsea DeLaCruz, Lenawee County

 

36.13

Emma McDonald, Ogemaw County

 

10.97

 

Anna Maxwell, Western Wayne County

 

35.37

Jolee Esch, Mt Pleasant

 

10.43

 

Kalei White, Arbor Valley

 

34.03

Leona Frost, Hastings

 

7.44

 

Monica Nieschultz, Bay Area

 

32.04

Jenna Litton, Marshall

 

4.63

 

Katelyn Walls, Sturgis

 

29.36

 

BOYS

 

William True, Lansing

 

55.15

Peter Gannon, West Shore

 

35.35

Matt Sprau, Kalamazoo

 

50.21

Chance Hicks, Bronson

 

33.94

Cole McBeath, Flat Rock

 

48.92

Dawson Campbell, Cheboygan

 

32.53

Kellin Lykins, Lenawee County

 

48.83

Reese Southern, Bay Area

 

32.32

Alexander Thornton, Metro Detroit

 

48.76

Daniel Loomis, Coldwater

 

30.65

Izaac Goergen, Midland

 

45.71

Jacob Funk, Mid Michigan

 

30.13

Hunter Talaski, Upper Thumb

 

45.22

Noah Barnett-Smedziuk, Three Rivers

 

29.08

Brenden Pannill, Gladwin

 

38.36

Landon Valley, Niles Four Flags

 

27.44

Blake Musser, Flint

 

38.27

Seth Miller, Marshall

 

23.96

William Wade, Western Wayne County

 

36.70

Angelo Leaureaux, Mt Pleasant

 

21.48

Matthew Hoskins, Arbor Valley

 

36.06

Landon Nixon, Ogemaw County

 

17.40

Cooper Phillips, Traverse City

 

35.71

Naten Cruz, Petoskey Emmet

 

17.27

Gabe Couturier, Grand Rapids

 

35.64

Andrew Rhodes, Hastings

 

11.13

Andrew Matz, Sturgis

 

35.52